دلیل ارور HRS در یخچال جنرال الکتریک

ارور HRS یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک ( General Electric ) چگونه اتفاق می افتد و روش تعمیر آن چگونه است؟ ما امروز در وب سایت آریا تعمیر شما را با علت بروز این مشکل و روش تعمیر آن آشنا می کنیم. با ما همراه باشید.

جنرال الکتریک
نمایندگی مجاز یخچال جنرال الکتریک در تهران

علت ارور HRS یخچال جنرال الکتریک یا GE

دوست عزیز ارور HRS یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک یا GE یکی از ارورها یا خطاهایی می باشد که بیانگر خرابی و وجود مشکل جدی در برد الکترونیکی یخچال می باشد. ارور HRS زمانی که اتفاق می افتد یخچال کاملا از کار متوقف می شود. همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله ارور یخچال جنرال الکتریک را نیز مطالعه بفرماید.

 

زیرا زمانی که برد الکترونیکی اصلی صدمه یا آسیب ببیند بی شک یخچال نمی تواند کارایی اصلی خود را داشته باشد. اما سوال اینجاست که چه علتی باعث به وجود اومدن ارور HRS می گردد؟

علت ارور یا خطای HRS

با علائمی نظیر ؛ نمایش ارور بر روی نمایشگر یخچال ، صدای تیک تیک کردن یخچال و روشن بودن لامپ داخل یخچال و عدم نمایش اعداد و درجات روی نمایشگر یخچال ، می توان به ارورHRS  در یخچال پی برد.

ارور HRS بیشتر در حالتی بروز می دهد که می‌تواند باعث خرابی یا سوختگی برد یخچال جنرال الکتریک شود:

  • پریدن برنامه برد
  • فرسودگی برد یخچال

  • نوسان برق

  • سوختن کندانسور یخچال

ارور یخچال ال جی

طول عمر بالای یخچال و برد الکترونیکی

هر وسیله برقی یا الکترونیکی که بیشتر از چند سال عمر کند در نهایت ممکن است دچار خرابی گردد و این امر کاملا بدیهی می باشد. یخچال های جنرال الکتریک دارای طول عمر بالایی می باشند. حداقل طول عمر یک یخچال ساید بای ساید GE از 15 سال به بعد می باشد.

اگر یخچال شما بیش از 15 سال از عمرش می گذرد بروز مشکل برای برد الکترونیکی امری عادی می باشد. در چنین شرایطی پیشنهاد می کنیم به نمایندگی مجاز تعمیر یخچال جنرال الکتریک مراجعه کنید.

نوسانات شدید برق

همیشه نوسانات برق هر وسیله برقی را دچار آسیب می نماید. برای همین تکنیسین های ما همیشه استفاده از محافظ برق را ملزم می دانند. بروز نوسانات برق سبب می شود تا ولتاژ برق بالایی به صورت جرقه ای وارد برد الکترونیکی شود و باعث ایجاد حادثه مهلک در مدار برد الکترونیکی شود.

هنگ کردن یخچال یا حتی روشن نشدن یخچال یکی از علائم ارور HRS در یخچال جنرال الکتریک می باشد.

مدل های جدید برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک دارای محافظ و کنترل شدت جریان برق می باشند. این امر می تواند میزان آسیب ناشی از نوسانات برق را تا حدود بسیاری کاهش دهد.

تعمیر و تعویض یخچال

تعمیر ارور HRS یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک چگونه است؟

برای حل مشکل و تعمیر ارور HRS باید برد الکترونیکی توسط نمایندگی مجاز تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک بررسی و تست گردد. تنها راه برطرف سازی خطای HRS تعمیر یا تعویض برد الکترونیکی یخچال می باشد.

قیمت برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

دوست عزیز در تاریخ 29 اسفند 1397 قیمت برد الکترونیکی یخچال GE یک میلیون 800 هزار تومان می باشد. برای کسب قیمت دقیق برد الکترونیکی با شرکت آریا تعمیر تماس بگیرید.

ارور یخچال سامسونگ

فرسودگی برد یخچال

از آنجا که تمامی قطعات الکتریکی طول عمر محدودی دارند، پس از گذشت چند سال نیاز دارند تا با قطعات جدید و سالم جایگزین شوند. به همین دلیل ممکن است علت بروز ارور HRS در یخچال جنرال الکتریک کار کرده و قدیمی، فرسودگی برد دستگاه باشد. برای رفع این مشکل توصیه می‌شود تا با نمایندگی جنرال الکتریک و یا متخصصان تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

ارور یخچال فریزر دوو

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

پیشنهاد شرکت آریا تعمیر این است که برد معیوب را تعمیر کنید و نیازی به تعویض برد و هزینه بالای آن نمی باشد. ما به صورت ویژه و تخصصی برد الکترونیکی یخچال جنرال الکتریک را تعمیر می کنیم. حتی اگر در شهرستان و هر نقطه از ایران باشید می توانید برد الکترونیکی معیوب خود را برای ما ارسال نماید تا در سریع ترین زمان ممکن برد معیوب تعمیر و به آدرس شما ارسال گردد.

Rate this post

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.