چرا باید تعمیر یخچال در محل انجام شود؟

اگر یخچال را قلب خانه در نظر بگیریم ، بدون بزرگ نمایی، در نبود یخچال بسیاری از مواد در مدت کوتاهی فاسد شده و امکان ذخیره مواد غذایی یا حتی خنک کردن یک نوشیدنی کوچک هم امکان نخواهد داشت پس نیاز به .

یکی از اصلی ترین موارد تعمیر یک یخچال ، تعمیرکار یخچال است.

تعمیرات یخچال تخصص و مهارت میخواهد و میدانیم که استفاده از تعمیرگاه های غیر مجاز ضرر مالی و جبران ناپذیر یه دستگاه ما وارد میکند.

پس تعمیرات لوازم خانگی از جمله یخچال فریزر باید توسط متخصصین با تجربه انجام شود.

فرقی نمیکند که یخچال شما چه برندی و مارکی داشته باشد ، در تیم آریا تعمیر تعمیرات یخچال برندهای مختلف همراه با قطعات اصلی و ضمانتنامه انجام میگردد.

تخصص ما
تعمیر یخچال 100%
تعمیر پوسیدگی درب یخچال 98%
تعمیر لولای درب یخچال 95%
تعمیر موتور یخچال 100%
تعمیر المنت یخچال 98%
تعمیر برد یخچال 93%
تعمیر کندانسور یخچال 90%
تعمیر یخ ساز و آب سردکن 99%
تعمیر درب یخچال 100%

تعمیر یخچال در محل

تعمیر یخچال در منزل یکی از خدمات ویژه ای است؛ که تعمیرگاه مجاز یخچال آریا تعمیر به مشتریان خود ارائه می دهد.به این دلیل که در بازار انواع برندهای یخچال وجود دارم و تعمیر هر کدام نیازمند کارشناس متخصص آریا تعمیر را درارد، تا در سریعترین زمان ممکن به پیگیری و رفع عیب یخچال شما کمک کند.

تعمیر یخچال

آریا تعمیر چه برندهایی را تعمیر میکند ؟

معمولا یکی از سخت‌ترین کارها انتخاب برند یخچال میباشد که با پیشنهاد دوستان و آشنایان ما یک برند خاص را برای خرید یخچال فریزرمان انتخاب میکنیم . و در آن مارک به نکته‌های مختلفی مثل اندازه آن ، زیبایی، جادار بودن و اعتنا میکنیم.
ولی به‌ هرحال می بایست پیش از خرید هر یخچالی به معایب و مزیت‌های آن توجه کنیم و نگذاریم چیزی از چشمان و چک لیست ما جا بماند.
و قطعا یکی از چک لیست ها در زمان انتخاب برای مواقعی میباشد  که یخچال خراب شده و نیاز به تعمیر آن دارد .

آریا تعمیر با تیم متخصص خود آماده انجام تعمیرات یخچال شما ، از هر برند را دارد. از جمله

 • تعمیرات یخچال دوو
 • تعمیرات یخچال جنرال الکتریک
 • تعمیرات یخچال امرسان
 • تعمیرات یخچال زیمنس
 • تعمیرات یخچال فریجیدر
 • تعمیرات یخچال کنوود
 • تعمیرات یخچال ویرپول
 • تعمیرات یخچال پارس
 • تعمیرات یخچال مابه
 • تعمیرات یخچال وایت هاوس
 • تعمیرات یخچال اسنوا
 • تعمیرات یخچال الکترواستیل
 • و دیگر برند های موجود در بازار ….

تعمیر یخچال در تهران

تعمیر یخچال در منزل – تعمیرات یخچال در محل

به صورت معمول امروزه برای تازه تر و خنک نگهداشتن مواد غذایی ، از جمله میوه و صیفی جات از یخچال استفاده میشود . یخچال از آن گروه وسایل برقی پیچیده میباشد که به طور شبانه روزی کارکرده و برای مراقبت مواد غذایی دارنده فضای کافی است .

تعمیر این دستگاه در محل یکی‌از خدماتی است که آریا تعمیر با به کار گیری از نیروهای متخصص خودش انجام میدهد . همانگونه که گفته شد تکنسین این شرکت دوره دیده و آموزش دیده میباشند و با کار خودشان , انواع عیب و ایراد این دستگاه با برندهای متعدد را اصلاح مینمایند .
بعد از تماس با ما و تعیین اشکال و عیب یخچال شما  متخصص ما ,با توجه به نشانی بیان شده در محل حاضر می گردند و دستگاه شما‌را بررسی می نمایند . میدانم که از تعمیر یخچال شما در محل بسیار خرسند میشوید.

تعمیر یخچال در تهران

در شرکت آریا تعمیر این ویژگی را به وجود دارد که شما در هر منتطقه‌ای از تهران که باشید تنها با یک ثبت درخواست یا فرم اینترنتی یا با تماس با ما میتوانید از خدمات این شرکت بهره­مند شوید. مجموعۀ آریا تعمیر برای جلب اعتماد مشتریان خود و اثبات توانمندی متخصصین خود تمامی خدمات خود را تا 18 ماه گارانتی مینماید.

شما در هر منتطقه از شهر تهران که باشید تنها با یک تماس با ما میتوانید از راهنمایی متخصصین ما استفاده کنید و در صورت نیاز به محل شما مراجعه کنند.
از این رو ما برای تسریع تعمیرات و ارسال متخصصین خود اقدام به گشایش دفتاری در شمال، جنوب، مرکز، غرب و شرق تهران نمده است و شما می توانید با تماس با هریک از مراکز تعمیراتی ادامه کار را ما بسپارید.

تعمیر یخچال فریزر در کرج

آریا تعمیر یکی از مراکز تعمیر یخچال فریزر در کرج است . در شرایطی‌ که یخچال شما دارای ایراد است می توانید با نمایندگی ما تماس بگیرد تا در کمترین زمان یک کدام از بهترین و با تجربه تربن تکنسین های تعمیرات یخچال فریزر را به محل شما اعزام کنید سرویس های ما به طور ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته است ؛ما می‌دانیم که خدمات پس از فروش نقش اساسی در آسایش مشتریان ما را دارد.

فرآیند تعمیر یخچال فریزر در محل

تعمیر یخچال فریزر در محل و تعمیر یخچال فریزر در خانه نظیر تعمیر هر وسیله دیگری نیازمند طی کردن فرایند مشخص و معلوم است . تعمیرات فریزر از هر نوعی که باشد بایستی بوسیله نیروی کار تعمیر مجاز فریزر آن ابتدا بررسی , آنگاه تشخیص , و در غایت مورد تعمیر و رفع ایراد قرار داده شود . این بایدها و نباید ها در تعمیر یخچال فریزر است ; که نتیجه پایانی رضایتمندانه  را قسمت شما می نماید . در اینجا خوب تر است ابتدا به بررسی فرآیند تعمیر فریزر در محل بپردازیم تا شما با روش انجام فعالیت , و آلرژی مسئله با خبر گردید .
در بالا ممکن است به عوارض متعدد تعمیرات یخچال نیاز باشد . یا این که ممکن است ارور خاصی را روی آن ببینید . یخ زدن , یا این که سرد نکردن کافی , نشتی آب و . . مشکلات رایجی میباشند ; که یقه گیر تندرست سردخانه شما می گردند و نیاز به تعمیرات یخچال فریزر را واجب خواهد کرد .

بررسی ایراد مربوط به سیم یخچال یا رابط برق

خراب شدن سیم برق نیز میتواند؛ علت معمولی و شایع عدم کارکرد یخچال فریزر و نیاز به تعمیرات یخچال یا تعمیرات ساید بای ساید را به موضوعی خاص تبدیل و دلهره آور تبدیل نماید. گهگاه محافظ برق یخچال فریزر نیز میتواند معیوب گردد. پس در صدر بایستی این دو آیتم را مد بررسی قرار دهید. تعمیرات یخچال و تعمیرات ساید بای ساید ،گهگاه با رفع خرابی سیم آن، ایراد حل میگردد و گهگاه ایراد به مکان دیگری مربوط میباشد. در شرایطی که ایراد از سیم باشد برای رفع عیب در تعمیر یخچال فریزر بایستی با کمک ابزار مورد نیاز، آن را رفع نماییم.

بررسی ترموستات در تعمیر یخچال فریزر در منزل

خلل دوم ممکن است مربوط به ترموستات یخچال فریزر و نیاز به تعمیرات سردخانه در خانه باشد ; که بایستی به اعتنا سنجیده شود . بررسی سوییچ ترموستات برای تعمیر فریزر و تشخیص عدم جنبش کمپرسور نکته دارای اهمیت روایت است .
در صورتی‌که تکنسین حرفه ای را برای انجام تعمیرات سردخانه در خانه مورد نظرتان گزینش نکنید ; ممکن است بررسی ترموستات در شرایط اتصال به سردخانه , لوله مویی آن را دچار اختلال و مشگل کند .
صرفا به یاد داشته باشید ; که در چنین مواردی در صورت وجود اختلال معمولی , نظیر قطع بودن سیم برق بطور سرخود تعمیر یخچال فریزر را انجام نداده ; و آن را به یک تعمیرگاه مجاز ماهر برای تعمیر یخچال فریزر بسپارید . تعمیر سردخانه در محل , روند دیگری هم دارا است که بایستی هر نقص‌ اختصاصی به آن بطور غیر وابسته مورد

تعمیر درب یخچال

تعمیر پوسیدگی درب یخچال

پوسیدگی یخچال یکی از مشکلات و معضلات پیش رو برای هر یخچالی می باشد. متاسفانه بسیاری از مردم اینگونه فکر می کنند که وقتی درب یا بدنه یخچال پوسیده شد تنها راه حل مشکل، تعویض می باشد.

در حالی که تعمیر پوسیدگی بسیار به صرفه تر از تعویض درب یخچال پوسیدگی می باشد. پوسیدگی یا زنگ زدگی برای هر یخچال اتفاق می افتد و اصلا به مدل و برند یخچال ربطی ندارد.

در تمام یخچال ها درب یخچال در دسترس ترین مورد برای زنگ زدگی و پوسیدگی می باشد. به همین دلیل شرکت بزرگ و معتبر آریا تعمیر خدمات تعمیر پوسیدگی درب یخچال را به صورت تضمینی و در سراسر ایران انجام می دهد.

علت پوسیدگی درب یخچال

به صورت خیلی ساده ، اگر بیان کنیم علت پوسیدگی بدنه یخچال وجود رطوبت و عدم تمیز نکردن رطوبت می باشد. وقتی این کار ادامه پیدا کند باعث می شود که یک نقطه کوچک از پوسیدگی تبدیل به ابعاد بزرگی از پوسیدگی گردد.

افتادگی درب یخچال

به علت گذاشتن وسایل زیاد در قفسه های درب یخچال فریزیر ، درب سنگین میشود و درب یخچال افتادگی پیدا می کند.
زمانی که درب یخچال افتادگی پیدا می کند به سختی باز و بسته خواهد شد و گاهی اوقات صدای ناهنجاری از خود نشان می دهذ.
در کنار سوراخ پایین درب یخچال که لولای درب داخل آن قرار دارد، یک قاب پلاستیکی و یک واشر وجود دارد.واشری که قاب را به درب متصل می‌کند، ممکن است بر اثر سنگینی این واشر دچار خوردگی یا شکستگی شده و افتادگی درب یخچال اتفاق افتاده باشد.

تعمیر نوار درب یخچال

تعویض نوار درب یخچال

اگر لاستیک درب یخچال خراب شود چه مشکلاتی به وجود میاید؟

در این قسمت می‌خواهیم به شما آموزش دهیم که در صورتیکه لاستیک درب یخچال فریزر خراب شود چه مشکلاتی به وجد می‌آید ; گذشته از بررسی این قضیه با به کارگیری از تجربه تعمیر آریا تعمیر به نحوه تست واشر درب یخچال فریزر می پردازیم :

 • در نخستین وهله بررسی نمائید که لاستیک یخچال فریزر شما پارگی نداشته باشد .
 • در حالتی‌که درب یخچال شما به خوبی بسته نمی‌شود بدانید که آهنربای درون لاستیک خراب شده‌است .
 • در صورتیکه لاستیک درب سردخانه شما آسیب ببیند ; مشکل‌ها ذیل برای دستگاه شما به‌وجود می‌آید :
 • برودت یخچال از بین می‌رود .
 • مواد غذایی درون یخچال فریزر خراب میشود .
 • سبب آسیب رسیدن به قطعاتی همچون : ترموستات , سنسور , کمپرسور , برد الکترونیکی میشود .
 • سبب برفک زدن درون فریزر میشود .

تعمیر یخچال ساید بای ساید بای ساید

تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید
تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید هم یکی‌از از جمله خدماتی است ; که بوسیله تعمیرگاه مجاز سامی تکنیک هر روز هفته و بطور شبانه روزی به مشتریان ارائه می شود . خصوصیت های مختص درنظرگرفته شده در یخچال ساید بای ساید , تعمیر ویژه را نسبت به بقیه دسته های دیگر می طلبد .

تعمیر یخچال ساید بای ساید با دقت به گونه های برند موتور یخچال , تعمیر برد یخچال فریزر و . . بقیه عیوب دیگر , میتواند متغیر باشد . برای تعمیرات این مدل دستگاه ها گهگاه پیش می‌آید ; که بعضی از قطعات نیاز به عیب یابی و بعضی دیگر نیاز به تعویض داشته باشند . پس در اینجا می توان خاطرنشان کرد که مبحث تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید مثل بسیاری از دستگاه های دیگر , به شیوه نگهداری و به کار گیری از آن بستگی دارد . در سود رعایت نکاتی نظیر مورد ها پایین اهمیت بالایی در‌این ارتباط دارا هستند :

 1. دور نگه داشتن یخچال از دستگاه های حرارتی
 2. عدم قرار دادن غذای گرم بدون در داخل یخچال
 3. رعایت فاصله ی مشخص بیست سانتی متری برای اطراف یخچال
 4. برفک زدایی هر چند وقت یکبار
 5. توجه به میزان مصرف یخچال در هنگام خرید
 6. استفاده از محافظ مناسب برای یخچال بسته به محیط زندگی

رعایت کوچک ترین مورد از لیست مذکور قادر است یک عملکرد مطلوب از یخچال فریزر ساید بای ساید را به شما ارائه دهد . ولی جزئیات نقل شده نمی توانند , به تنهایی ادله به‌وجود آمدن ایراد برای دستگاه شما باشند .

مشکلات و عیوب پیچیده تری در تعمیر و محافظت یخچال فریزر ساید بای ساید موجود است ; که صرفا به یاری متخصص ها این حوزه قابل اجرا است . چون ساخت و پیاده سازی این جور یخچال فریزر هم به به عبارتی نسبت , دربرگیرنده پیچیدگی ها و قطعات منحصربه‌فرد به کار رفته در آن ها است .

تعمیر و تعویض یخچال اررور یخچال

ارور های یخچال ساید بای ساید

از جمله برخی از ارور های ساید بای ساید در رابطه با تعمیرات یخچال عبارتند از:

 • کد E1: این خطا به سنسور یخچال مربوط می شود.
 • کد E2: خطای سنسور محیط
 • کد E4 : خطای سنسور دیفراست
 • کد E26: خطای یخساز
 • کد E40: خطای فن
 • کد E41: مربوط به ارتباط برد و پنل است
 • کد E13: خطای سنسور رطوبت

تماس با ما

جهت تماس با آریا تعمیر میتوانید از طریق شماره 09121152491 با یکی از دکمه های کنار صفحه با ما در تماس باشید

 

Rate this post