هزینه ی تعمیرات پکیج بوتان یا ایران رادیاتور توسط نمایندگی چقدر است؟

معمولا نمایندگی ها عرف مرسومی جهت انجام خدمات دارند. هزینه های تعمیرات پکیج هم جزو کارهایی است که باور داریم نمایندگی هزینه ها را لیست شده در دسترس دارد و به محض پرسیدن سوال، پاسخ هزینه ها را دریافت خواهیم کرد.

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که در دریافت خدمات تعمیرات اتفاق می افتد، پرسیدن هزینه ها بدون کارشناسی دقیق است. هزینه تعمیرات شما زمانی مشخص می شود که کارشناس عیب دستگاه، میزان خرابی دستگاه و … را در نظر بگیرد و هزینه نهایی را به شما اعلام کند.

شما با بیان کردن صرفا یک جمله که برد دستگاه من خراب شده است یا دستگاه من آب را به میزان مطلوبی گرم نمی کند، نمی توانید هزینه ی دقیق تعمیرات را دریافت کنید.

در این بین افراد سودجو معمولا برای تعمیرات در مواقع مختلف، هزینه های مختلف از شما دریافت خواهند کرد. برای مثال هزینه ی تعمیر پکیج را در روز سرد به مراتب بیشتر از روز گرم حساب خواهند کرد! در صورتی که تعمیرات پکیج یک هزینه ی ثابت و نرمی دارد.

المان های مختلفی در تعیین قیمت نهایی تعمیرات پکیج موثر است. در ادامه به صورت جزئی به موارد موثر در تعیین هزینه تعمیرات پکیج خواهیم پرداخت.

برند و نوع پیکج شما

تعمیرات تمام پکیج ها، فرایند ثابت و یکسانی نیست. برندهای مختلف، طراحی ها و معماری های خاص خود را برای ارائه پکیج ها دارند. برای مثال تعمیرات پکیج ایران رادیاتور با پکیج بوتان متفاوت است یا مثال دیگر تعمیرات پکیج دیواری بوتان با پکیج زمینی بوتان متفاوت است.

تشخیص نوع و برند دستگاه بخشی از هزینه ی شما را تعیین می کند، برخی از پکیج ها قطعات استانداردی ندارند و نیاز به استفاده کردن از قطعات جایگزین دارند، برخی از برندها مانند ایران رادیاتور و بوتان به صورت رسمی قطعات را از شرکت تامین میکنند.

این موارد در قدم اول برای براورد هزینه ی اولیه تاثیر دارند.

هزینه تعمیر پکیج

میزان خرابی دستگاه شما چقدر است؟

مهمترین عامل تاثیر گذار در تعیین نرخ تعمیرات، میزان خرابی پکیج شما است.

در بعضی موارد با یک سرویس ساده بدون نیاز به تعویض قطعه کار تعمیرات شما به اتمام می رسد و در برخی موارد بخشی قطعات پکیج شما آسیب دیده اند و نیاز به تعویض دارند. باتوجه به متغییر بودن هزینه در بخش های مختلف، اول باید میزان خرابی دستگاه شما مورد بررسی قرار گیرد.

این فرایند الزاما توسط کارشناسان اتفاق می افتد و بعد از تایید شما فرایند تعمیرات آغاز خواهد شد.

در صورت تمایل می توانید به مقاله هزینه ی تعمیرات پکیج مراجعه فرمایید تا جزئیات بیشتری در این باره بدست آورید.

نمایندگی معتبر یا سرویسکار آزاد

یکی از عواملی که باعث بالارفتن هزینه های شما می شود، کمک گرفتن از سرویسکارهای آزاد است. اگر تعمیرات تخصصی پکیج خود را به نمایندگی های معتبر و مجاز بسپارید، هزینه هایی به مراتب کمتر از سرویسکارهای آزاد خواهید داشت.

پیشنهاد می کنم برای فهمیدن این موضوع به سایت تهران سرویسکاران مراجعه کنید و لیست نمایندگی های مجاز تمام برندها را از منوی اصلی سایت مشاهده کنید.

ما در مجموعه تهران سرویس کاران نمایندگی بوتان و نمایندگی ایران رادیاتور به صورت رسمی و مجاز در تهران و کرج هستیم. بعد از ثبت سفارش از طریق فرم آنلاین سایت و یا تماس با مجموعه ما، کمتر از 30 دقیقه سرویسکار جهت انجام تعمیرات در محل شما حاضر خواهد شد.

 

Rate this post

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.