تعمیر رنگ و رنگ درب یخچال فریزیر

تعمیر یخچال پوسیده درتهزان

تعمیر رنگ یخچال یا تعمیر و تغییر رنگ درب یخچال از جمله دیگر خدمات ویژه شرکت بزرگ آریا تعمیر می باشد. تعمیر رنگ درب یخچال از جمله مشکلات اساسی دوستان عزیزی می باشد که درب یخچال آنها دچار پوسیدگی و زنگ زدگی شده است و نیاز به تعمیر پوسیدگی درب یخچال . با ما همراه باشید.

 

تعمیر رنگ درب یخچال

رنگ درب یخچال به مرور زمان دچار کدری و مات شدن و همچنین پوسیدگی و حتی زنگ زدگی در اطراف آبسرد کن می شود. از این رو بهترین کار این است که به جای تعویض کلی یخچال، تنها درب تعمیر شود.

تغییر رنگ درب یخچال در شرکت آریا تعمیر می تواند هم به صورت جداگانه انجام شود و هم موقع تعمیر درب یخچال.

مزایا تعمیر رنگ درب یخچال

زمانی که درب یخچال از نظر ظاهری بسیار زشت و پوسیده دیده شود بی شک اولین و بهترین راه کاری که ما پیشنهاد می کنیم این است که با شرکت آریا تعمیر به شماره تلفن 09121152491 تماس بگیرید و درخواست تعمیر رنگ درب یخچال یا تغییر رنگ درب یخچال خود را ثبت کنید.

یکی از مزایا اصلی تعمیر رنگ درب یخچال این است که با کمترین هزینه ممکن درب یخچال شما حتی از روز اول هم زیباتر و قشنگتر می شود. در حالی که با تعویض درب مشکلاتی مانند عدم وجود درب فابریک و قیمت بالای آن از معایب تعویض درب می باشند.

خدمات تغییر رنگ درب یخچال در سراسر تهران

شرکت آریا تعمیر با توانایی بی نظیر و دارا بودن کارگاه مخصوص تعمیرات درب یخچال، به صورت شبانه روزی آماده انجام خدمات تعمیر و تغییر رنگ درب یخچال از هر مدل و برندی می باشد.

 

چرا انتخاب شرکت آریا تعمیر؟

زیرا:

  1.  تعمیرات در سریع ترین زمان ممکن
  2.  تعمیر تمام مدل و برند درب یخچال
  3.  تعمیرات درب یخچال های معمولی، ساید بای ساید، دوقلو و فرنچ
  4.  انصاف در هزینه ها و در نظر گرفتن وضعیت مشتریان عزیز

تغییر رنگ درب یخچال ساید بای ساید

یخچال های ساید بای ساید دارای قیمت بالایی می باشند. تعویض هر قطعه از آنها هزینه بسیاری را در بر می گیرد. مخصوصا اگر برند دستگاه آمریکایی یا اروپایی باشد که علاوه بر موجود نبودن جنس در حال حاضر، قیمت بالایی نیز دارند.

در حالی که بهترین راه حل و پیشنهاد این است که پوسیدگی و زنگ زدگی درب یخچال ساید بای ساید را با تعمیرات درب حل کرد.

 

تعمیر درب یخچال پوسیده

رنگ بندی دلخواه درب یخچال

بی شک ممکن است به این فکر کرده باشید که مثلا کاش درب کرمی یخچال شما سفید یا مشکی یا حتی نقره ای بود!

این کار در شرکت آریا تعمیر بسیار راحت و آسان می باشد. تنها کافی است رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید و فقط در مرحله آخر شگفت زده شوید.

دوستان عزیز می توانند رنگ دلخواه خود را بر روی درب معیوب و زنگ زده انتخاب نمایند. ماندگاری این رنگ تا ابد می باشد و هرگز خراب نمی شود.

تعمیر پوسیدگی درب یخچال

پوسیدگی درب یخچال از بدترین مشکلات ممکن برای درب های یخچال از هر برند و مدلی می باشد. علت پوسیدگی درب یخچال بیشتر به خاطر مرطوب ماندن درب و تمیز نکردن آن می باشد.

همچنین اغلب پوسیدگی ها در یخچال هایی که دارای دیسپنسر یا آبریز می باشند رخ می دهد. زیرا آبی که در آن ناحیه جمع می شود و تمیز نمی گردد به مرور زمان باعث پوسیده شدن و حتی زنگ زدی درب می شود.

زمانی که درب یخچال پوسیده می شود علاوه بر اینکه زیبایی ظاهری یخچال از بین می رود باعث می شود پوسیدگی به تمام بدنه درب سرایت نماید و در نهایت کلا درب طی چند سال پوسیده و فرسوده گردد.

تعمیر یخچال پوسیده قدیمی

تعمیر درب و تغییر رنگ درب را به آریا تعمیر بسپارید

شرکت معتبر تعمیرات یخچال آریا تعمیر با رفع 100% کامل و دقیق مشکلات مربوط به درب های یخچال و همچنین با دارا بودن کارگاه تخصصی تعمیرات درب، بهترین گزینه برای رفع هرگونه:

  • رنگ زدگی
  • پوسیدگی
  • تغییرات رنگ
  • رفع گودی

تمام درب های یخچال فریزر و ساید بای ساید ها می باشد. تنها کافی است با شماره 09121152491 تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.